fbpx

Co je tianDe

Jedinečná kosmetika TianDe se silou Tibetské medicíny a Altajské moudrosti v péči o vaší pleť a podpoře vašeho zdraví Společnost TianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

TianDe kosmetika má rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Stimuluje naše vlastní buňky k činnosti, dovede je aktivovat a ony začnou znovu pracovat. Kosmetika dovede podpořit pleť i člověka úžasnou energií.. a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

Top produkty

Pro krásnou pleť

Pleťová kosmetika tianDe si poradí i s problematickou pletí. Je tvořena vzácnými výtažky z rostlin, květů, živočišných složek a minerálů. Hlavní výhodou je, že aktivní složky nepůsobí pouze na povrchu, ale i uvnitř.

Pro hebkou pokožku

Tělová kosmetika tianDe se díky unikátnímu složení postará o to, aby vaše pokožka byla pevná, jemná a hluboce hydratovaná. Skládá se z léčivých rostlin, éterických olejů a jedinečných složek živočišného původu.

Pro zářivé vlasy

Silné a zdravé vlasy. To vám zaručí vlasová kosmetika tianDe. Šampóny, masky a speciální séra a tonika se hodí jak na každodenní péči, tak na řešení problémů s vlasy (např. s častým problémem padání vlasů).

Pro zdravé zuby

Hledáte přírodní péči o zuby? Vyzkoušejte péči o zuby s tianDe! V široké nabídce najdete zubní pasty s antibakteriálními složkami, bez fluoru, unikátní kartáčky nebo velmi účinné zubní gely. Mějte stále široký úsměv na tváři!

Pro Vaše zdraví

Kosmetika tianDe má speciální řadu zaměřenou na podporu zdraví. V pestré nabídce najdete například přírodní deodoranty, bylinné náplasti nebo vložky inspirované čínskou, tibetskou a altajskou medicínou.

Pro čistý domov

Pokud máte rádi praktické přírodní produkty, které vám usnadní domácí práce, zaměřte svou pozornost na speciální přírodní mycí prostředek tianDe nebo na ekologický prostředek na praní prádla.