fbpx

Můj příběh

Mgr. Zuzana Grygier

Během mateřské se mi ozvala Renata Králová, se kterou jsem dříve spolupracovala. Když jsem otěhotněla, snažila jsem se najít způsob, jak všechny své aktivity skloubit s rodinným životem. Jako živnostnici mě čekala i minimální mateřská. V té době se mi ozvala Renata Králová, se kterou jsme společně pracovali i na jiných projektech. Věděla jsem, že už rok spolupracuje s firmou TianDe, ale nepřikládala jsem tomu žádnou důležitost. Než přišlo naše osudové setkání. TianDe mě tak nadchlo, že jsem i bez kapitálu a zkušeností změnila profesi.
S Renatou Královou jsme si o TianDe nejdříve povídaly, pak mi doporučila pár produktů na zkoušku a podle jejich účinků jsem se měla rozhodnout, zda by mě zajímala případná spolupráce. Tehdy mě trápily zničené vlasy, takže jsem vyzkoušela vlasovou kosmetiku. Produkty TianDe zafungovaly až neuvěřitelně rychle. Z dalších produktů jsem byla stejně nadšená. Bylo mi jasné, že si tento malý zázrak nemůžu nechat jen pro sebe.

Dnes jsem nezávislá, mám úspěšné podnikání a vedu vlastní tým. Už od začátku jsem měla obrovskou chuť pomoct dalším ženám s podobnými problémy. Za tři měsíce jsem dosáhla na pozici ředitelky. Nyní pracuji nezávisle z domova, práce mě opravdu naplňuje a stíhám i rodinný život a péči o něj. Za sebou mám skvělý tým odvážných podnikatelek, které směřuji k lepším výsledkům a předávám jim všechny své zkušenosti a dovednosti.

Kontakt

+420 723 442 207

zuzanagrygier@seznam.cz