fbpx

O mně

Jmenuji se Zuzana Grygier a mou životní vizí je inspirovat ženy – podnikatelky k tomu, aby žily naplněný a spokojený život. Před časem jsem podlehla kouzlu kosmetiky tianDe a byla z toho láska na první pohled. TianDe mi umožňuje být nezávislá na tom, kdy a kde pracuji. A víte, co je na tom nejlepší? Mohu tuto možnost nabídnout i ostatním a díky tomu budeme úspěšní všichni. Žijeme skutečně v úžasné době a jsem opravdu vděčná za všechny možnosti a příležitosti. A nejlepším způsobem, jak za tyto možnosti poděkovat je podělit se o ně s ostatními.

Já sama jsem maminkou, manželkou, team leaderem, ale především ŽENOU.
Jsem autorkou projektu „NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ ŽENY“, který poukazuje na výjimečnost „obyčejných“ žen, které se mohou se stát inspirací pro ostatní.

Píšu blog, přednáším a spojuji inspirativní ženy se zájmem o krásu, zdraví a duchovní stránku života.

Já i ostatní ženy v mém týmu nezávisle podnikáme, mnohdy při zaměstnání nebo v mém případě při mateřské dovolené.

Žena s velkým množstvím energie, jednoduše akční typ.

Vždy jsem se věnovala více projektům najednou. Jako OSVČ jsem si vždy mohla dokonale zorganizovat čas podle svých potřeb. Při práci tak stihla vystudovat vysokou školu (obor andragogika – vzdělávání dospělých) a věnovat se mým dalším koníčkům, mezi které v první řadě patří pomoc druhým lidem posunout se dál v jejich osobním i kariérním životě.

Ať se jednalo o finanční a hypoteční poradenství, kineziologické odblokování pomocí metody ONE BRAIN (ke které mě opravňuje 27 mezinárodních certifikátů) nebo individuální a firemní kurzy německého jazyka a příprava klientek, které chtěly pracovat jako pečovatelky v Německu.

Jak jsem úplně změnila profesi, bez předchozího kapitálu a zkušeností?

Když jsem otěhotněla, objevila se najednou otázka, jak budu zvládat svou práci finanční a hypoteční specialistky. Jsem schopna zvládnout plné pracovní nasazení, schůzky s klienty i studium po porodu? Měla jsem z celé situace velmi smíšené pocity. 

V té době mi do cesty přišla firma tianDe, ale žádnou váhu jsem tomu nepřikládala do doby, než jsem produkty vyzkoušela a ty zafungovaly až neuvěřitelně rychle. V té době jsem řešila velmi zničené vlasy. Z dalších produktů jsem byla stejně nadšená a věděla jsem, že se chci o své zkušenosti s produkty podělit i s ostatními.

Z ženy na mateřské team leadrem

Na začátku bylo pouze obrovské nadšení, chuť pracovat a pomoct dalším ženám s podobnými problémy. Za 3 měsíce jsem dosáhla pozice ředitelky a za 3 roky se propracovala na pozici rubínový ředitel. Momentálně pracuji nezávisle z domova, práce mě neskutečně naplňuje a můžu se při ní také naplno věnovat své rodině a dalším koníčkům.

Neexistuje žádný faktor, který by předem vyselektoval, kdo může být a kdo nemůže být úspěšný. Zda muž nebo žena, maminka na mateřské dovolené, aktivní pracující nebo senior. Důležitá je vnitřní motivace, touha a chuť pracovat.